Logo Smeg

WYJĄTKOWE AKCESORIA DO MIKSERA SMEG

Z wielką przyjemnością przedstawiamy nowe, wyjątkowe akcesoria, które uczynią przygotowywania wyśmienitych potraw jeszcze bardziej efektywnymi.

26/09/2016

Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją nowych akcesoriów do miksera SMF01, dzięki którym przygotowywanie posiłków stanie się łatwiejsze.

Domowe ravioli

Nasadka do robienia ravioli (SMRM01) jest wykonana z wysokiej jakości stali pokrytej chromem. Umieszcza się ją we frontalnym porcie miksera SMF01. Pokrętło z anodowanego aluminium jest zaprojektowane tak, aby móc precyzyjnie kontrolować grubość i kształt ravioli.

W zestawie z nasadką znajduje się szczoteczka do czyszczenia, łyżka do nakładania nadzienia oraz klucz umożliwiający regulację akcesorium.

Tarcie i krojenie staje się przyjemnością

Nasadka do tarcia i krojenia (SMSG01) jest niezwykle wszechstronna i ułatwi przygotowanie dużych porcji warzyw, owoców, sera itp. Korpus wykonany jest z wysokiej jakości plastiku i jest zaprojektowany tak, aby w szybko sposób wymieniać cylindry.

Nasadka wyposażona jest w 4 różne końcówki wykonane ze stali nierdzewnej, idealne do tarcia i krojenia różnego rodzaju składników od warzyw i owoców, po ser czy czekoladę.

Mielenie mięsa nigdy nie było tak proste

Nowe akcesorium do mielenia (SMMG01) szybko  i sprawnie zmieli mięso przy pomocy 3 dysków ze stali nierdzewnej. Niezależnie od tego czy chcemy grubo zmielone, średnio czy drobno nasadka do mielenia wykona najtrudniejszą pracę za Ciebie.

W skład akcesorium wchodzi również nasadka do kiełbasy oraz końcówka do Kebbe.