Logo Smeg

Showroom

Please only use this tool to share the page you are interested in. To ask a question or request information please use the relevant form on the contacts page.

Showroom znajduje się na Mokotowie, w dzielnicy która przyciąga i jest sercem międzynarodowego biznesu w Warszawie. Na powierzchni ekspozycyjnej wynoszącej 207,42 m2 zostały przedstawione wszystkie najnowsze trendy wzornicze w świecie urządzeń domowych – starannie dobrane i wyselekcjonowane urządzenia do zabudowy oraz wolnostojące – potwierdzające doskonałość „Made in Italy” według Smeg. Mogą Państwo podziwiać nasze wiodące linie wzornicze, tj. Dolce Stil Novo, Linea, Classica, Victoria, Portofino, Coloniale, Cortina oraz Classica. Wyjątkowości oraz unikalności miejscu nadają chłodziarki z kolekcji Retro 50’s. Showroom Smeg to miejsce wielozadaniowe, które jest przeznaczone zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych (np. przedstawiciele studia mebli kuchennych mogą przyjść do nas ze swoimi klientami i zapoznać ich z marką).

Zapraszamy do showroomu, który mieści się w Warszawie przy ulicy Cybernetyki 9, od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 - 18.00 oraz w soboty w godzinach 10.00 – 14.00, zarówno na spontaniczne, jak i zaplanowane wizyty, a na pewno zawsze na pyszne włoskie cappuccino!