Logo Smeg

FAB28 W TRZECH NOWYCH BARWACH

01/05/2019

Wprowadź kolor do swojego domu: FAB28 w trzech nowych kolorach soft touch

Smeg posiada długą historię w tworzeniu unikalnych wzorniczo urządzeń z kolekcji FAB28. Od słynnego FAB28 w barwach flagi brytyjskiej po lodówkę pokrytą jeansem,  Smeg nie przestaje zaskakiwać nowymi pomysłami na znaną kategorię produktów.

Fani Smeg na pewno pamiętają bardzo popularną odsłonę FAB28 w kolorze „czarny aksamit”, która zadebiutowała w roku 2012. Główną jej cechą było przyjemne w dotyku matowe wykończenie soft touch. To innowacyjne wykończenie pozwoliło po raz pierwszy wprowadzić do kuchni przyjemną w dotyku teksturę chłodziarko-zamrażarki.

Z radością ogłaszamy, że gama kolorów FAB28 powiększa się o 3 nowe barwy z wykończeniem soft touch: rubinowa czerwień FAB28RDRB3, taupe FAB28RDTP3 oraz szmaragdowa zieleń FAB28RDEG3.

Jak zdecydujesz, która będzie dla Ciebie odpowiednia?

Jeśli szukasz mocnego, odważnego akcentu to rubinowa czerwień będzie idealnym wyborem. Ten głęboki odcień z subtelnym metalicznym połyskiem przynosi na myśl obfitość, która będzie wyglądała wspaniale w nowoczesnej kuchni, a także w tej, która będzie bardziej artystyczna.

Jeśli preferujesz bardziej naturalne, relaksujące odcienie w kolorach ziemi wybierz taupe. W połączeniu z odcieniami szarości, bieli lub kremu uzyskasz nowoczesny i luksusowy design w kuchni, który jej nie zdominuje lecz uzupełni zapewniając ciepły akcent.

Jeśli żaden z tych kolorów Ci nie odpowiada to może zdecydujesz się na szmaragdową zieleń. Ta botaniczna barwa może być podkreślona akcentami miedzi, mosiądzu, a nawet złota. Stworzy to bardzo efektowną kuchnię, która będzie wyróżniała się wśród reszty.

Nadal nie możesz się zdecydować? Zapraszamy do naszego Showroomu, gdzie będziesz mógł przyjrzeć się z bliska wszystkim trzem kolorom.