Logo Smeg

SMEG: INNOWACJE STYLU NA EUROCUCINA 2016

22/03/2016

SMEG, włoski lider w sektorze urządzeń gospodarstwa domowego potwierdził swoją obecność na targach Eurocucina 2016, które odbędą się w dniach od 12 do 17 kwietnia w Fiera Milano, w Salone Internazionale del Mobile –  miejscu, gdzie można spotkać najlepszych producentów urządzeń gospodarstwa domowego.

Szeroki asortyment produktów oferowany przez SMEG będzie można obejrzeć na stoisku o powierzchni ponad 800 m2 (PAV 9 FTK, miejsce A06 – A08), gdzie zaprezentowane zostaną wszystkie nowości pokazujące ciągły rozwój firmy oraz jej zaangażowanie w promowanie włoskiego stylu.

Innowacje w linii Dolce Stil Novo będą stanowiły najważniejszą część nowej oferty prezentowanej na FTK. Przestrzeń na Eurocucina 2016 jest dedykowana artykułom gospodarstwa domowego, w których dzięki innowacyjnym, stylowym rozwiązaniom  technologia wkracza w świat kuchni. Nowa linia stylistyczna charakteryzująca się minimalistycznym projektem uzupełnionym o cenne detale, prezentuje design i innowacje stylistyczne, które sprawiają, że urządzenia są punktem centralnym przestrzeni, w której się znajdują.

Piekarniki o wysokości 60 i 45 centymetrów, ekspresy do kawy, szuflady do podgrzewania naczyń, płyty gazowe i indukcyjne, okapy najnowszej generacji oraz chłodziarki na wino są głównymi elementami prezentującymi estetykę nowej linii. Na szczególną uwagę zasługują płyty gazowe z innowacyjnym laminarnym płomieniem, który redukuje rozpraszanie się ciepła do minimum i podnosi efektywność urządzeń.

Dla linii Dolce Stil Novo SMEG, w zgodzie ze swoją filozofią, w której zawsze technologia łączy się ze stylem, oferuje serię urządzeń gospodarstwa domowego połączonych z aplikacją, która pozwoli na sterowanie urządzeniem oraz otrzymywanie informacji o jego stanie technicznym.

Kolejną nowością jest rozszerzenie oferty chłodziarek do wina, dostępnych w różnych liniach stylistycznych Dolce Stil Novo, Classica i Linea oraz różnych rozmiarach, m.in 45 cm – te modele zostały zaprojektowane, aby zoptymalizować przestrzeń przechowywania win oraz zaspokoić wymagania użytkownika.

Dodatkowo, ikona stylu SMEG, chłodziarka linii FAB28, będzie zaprezentowana w zaskakującej, nowej odsłonie zaprojektowanej specjalnie z okazji Salone Internazionale del Mobile.

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko!