Logo Smeg

LIMITOWANA EDYCJA FAB28 Z MYSZKĄ MICKEY

31/05/2019

Myszka Mickey, od pokoleń jedna z najbardziej lubianych postaci wśród dzieci i dorosłych, może teraz pojawić w Twojej kuchni. Podążając za sukcesem modelu z zeszłego roku, który został zaprojektowany z okazji 90 urodzin tej kultowej postaci, Smeg ponownie połączył siły z Disney i wprowadził na rynek kolejny model FAB28RDMM4.

Oryginalny szkic przedstawia myszkę, która próbuje figlarnie sięgnąć do uchwytu lodówki, tym razem pokazując swój przód. Projekt ten został zamówiony przez Smeg, na wyłączny użytek firmy. Każdy FAB28 posiada unikalną, srebrną plakietkę z podpisem Disney, która świadczy o autentyczności produktu.

Wnętrze lodówki zostało utrzymane w stylistyce lat 50. ale ze zwróceniem uwagi na środowisko naturalne. Zawiera regulowane, szklane półki z chromowanymi detalami, szufladę na owoce i warzywa oraz pojemnik na lód. Innowacyjna technologia znajdująca się w sercu tego urządzenia gwarantuje maksymalną wydajność, klasę efektywności A+++, system chłodzenia Multiflow, szufladę Life Plus 0°C i dwa paski oświetlenia LED.

Niezależnie od tego czy czujesz nostalgię do tej słynnej myszki, czy chcesz lodówkę, która nigdy nie wyjdzie z mody, specjalna edycja FAB28 Mickey Mouse jest idealnym wyborem i na pewno doda odrobinę magii Disney`a do Twojego domu.