Logo Smeg

IKONA DIZAJNU SMEG W NOWEJ ODSŁONIE

02/02/2018

FAB50LPB

SMEG aktualizuje jeden z najbardziej rozpoznawalnych produktów kolekcji 50`s Style. Chłodziarko-zamrażarka FAB50, ulepszona o wyższą klasę efektywności energetycznej i nowe wersje kolorystyczne, jest odpowiednia dla każdego kto potrzebuje dużej przestrzeni oraz ceni niepowtarzalny dizajn i funkcjonalność, którymi zawsze wyróżniała się firma założona w Guastalli.

FAB50 występuje w 4 nowych kolorach: pastelowy błękit, czarny, czerwony i pastelowa zieleń, aby jeszcze lepiej wpasować się w każdą przestrzeń. Wnętrze urządzenia charakteryzuje się falistymi liniami tej ponadczasowej kolekcji. Teraz, półki mają zaokrąglone i wykończone kolorem srebrnym krawędzie dla osiągniecia eleganckiego wzornictwa całości.

FAB50

Wydajność FAB50 została udoskonalona na wielu płaszczyznach. Przede wszystkim chłodziarka posiada klasę efektywności energetycznej A++, prowadząc do znacznej oszczędności energii. Smeg ponownie zwraca uwagę na dbałość o środowisko, oferując nowoczesne, funkcjonalne technologie, wywierające niewielki wpływ na środowisko.

FAB50 zapewnia wysoką wydajność przy ograniczeniu potrzeby konserwacji do minimum. System cyrkulacji powietrza No-Frost zapobiega tworzeniu się szronu, pleśni i nieprzyjemnych zapachów, przez co unika się potrzeby męczącego rozmrażania i czyszczenia. Oświetlenie LED zapewnia doskonałą widoczność  wnętrza.

Strefa Fresh Zone zapewnia idealne warunki do przechowywania żywności, która w rezultacie pozostanie dłużej świeża. Wraz z nowym FAB50 Smeg po raz kolejny pokazuje swoje rozwojowe podejście, które jest kluczową cechą misji firmy od samego początku i co czyni ją jedną z najbardziej rozpoznawalnych przedstawicieli stylu „Made in Italy”.

FAB50LPG