Logo Smeg

SHOWROOM SMEG OFICJALNIE OTWARTY!

20 listopada 2014 roku, przy ulicy Cybernetyki 9 w Warszawie, odbyło się uroczyste otwarcie pierwszego w Polsce showroomu marki Smeg. Stanowi to potwierdzenie międzynarodowej ekspansji firmy, wynikającej z przyjętej strategii rozwoju.

Showroom znajduje się na Mokotowie, w dzielnicy która przyciąga i jest sercem międzynarodowego biznesu w Warszawie. Na powierzchni ekspozycyjnej wynoszącej ok. 120 m2 zostały przedstawione wszystkie najnowsze trendy wzornicze w świecie urządzeń domowych – starannie dobrane i wyselekcjonowane urządzenia do zabudowy oraz wolnostojące – potwierdzające doskonałość „Made in Italy” według Smeg. Mogą Państwo podziwiać nasze wiodące linie wzornicze, tj. Linea, Victoria, Coloniale, Cortina oraz Classica. Wyjątkowości oraz unikalności miejscu nadają chłodziarki z kolekcji Retro 50’s. 

Salon Smeg to miejsce wielozadaniowe, które jest przeznaczone zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych (np. przedstawiciele studia mebli kuchennych mogą przyjść do nas ze swoimi klientami i zapoznać ich z marką). Co więcej, został przewidziany moduł kuchni aktywnej, gdzie będą odbywać się pokazy kulinarne w wykonaniu Łukasza Kawallera, którego na co dzień można spotkać i podziwiać jego kunszt w Atelier Amaro.

Zapraszamy do odwiedzania naszego showroomu od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 - 18.00 oraz w soboty w godzinach 10.00 – 14.00, zarówno na spontaniczne, jak i zaplanowane wizyty, a na pewno zawsze na pyszne włoskie cappuccino!