Logo Smeg

ZAPRASZAMY DO SHOWROOMU SMEG!

SHOWROOM SMEG JUŻ OTWARTY!

01/12/2014

Zapraszamy do showroomu wyjątkowych produktów marki Smeg, który mieści się w Warszawie, przy ulicy Cybernetyki 9. Jest to miejsce wyjątkowe, atrakcyjnie zaprojektowana przestrzeń w stylu „feel like home”, gdzie można obejrzeć wszystkie kolekcje Smeg. Większość urządzeń jest podłączona i można sprawdzić ich funkcjonalność, a nawet w pełni użytkować w module kuchni aktywnej – gdzie odbywa się często gotowanie pokazowe w wykonaniu Łukasza Kawallera http://www.smeg.pl/news/lukasz-kawaller-ambasadorem-marki-smeg/.

Nasz showroom to miejsce wielozadaniowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych (np. studio mebli kuchennych może przyjść ze swoimi klientami i zapoznać ich z marką) oraz dla większych grup zorganizowanych, co najczęściej jest łączone ze szkoleniem i wspólnym gotowaniem.

Do showroomu tak naprawdę zapraszamy już teraz od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 - 18.00 oraz w soboty w godzinach 10.00-14.00, zarówno na spontaniczne wizyty, jak i umówione, a na pewno zawsze na pyszne włoskie cappuccino.