Logo Smeg

PRZEDSTAWIAMY NOWE PŁYTY INDUKCYJNO-GAZOWE SMEG

20/02/2017

Idealna płyta kuchenna to taka, która pozwala Ci wybrać.

Dla entuzjastów zarówno gotowania na płytach gazowych jak i indukcyjnych, Smeg prezentuje nowe płyty indukcyjno-gazowe, oferujące dwie metody gotowania. Płyty kuchenne Smeg są połączeniem palników gazowych ze strefami indukcyjnymi.

Dostępne dwa modele - w linii Classica, cechujące się prostym dizajnem oraz Dolce Stil Novo, wyróżniające się wykończeniem w kolorze miedzianym bądź stali nierdzewnej.

Dostępne w różnych rozmiarach (60, 75 i 90 cm), płyty kuchenne wyposażone są w jeden lub dwa 6 kW, ultraszybkie palniki gazowe, z wytrzymałymi żeliwnymi elementami, którym towarzyszy jedna lub dwie strefy indukcyjne. Strefy indukcyjne to strefy Multizone, zapewniające maksymalną elastyczność użytkowania.

Różnorodność funkcji dodatkowych zapewnia odpowiedni poziom ciepła dla każdego rodzaju gotowania: powolne rozmrażanie – przeznaczone do delikatnych składników, takich jak czekolada czy masło; utrzymywanie potrawy w cieple – zapewnia utrzymanie już gotowego posiłku w odpowiedniej temperaturze, bez obawy o przypalenie; gotowanie na niskim poziomie mocy – funkcja przeznaczona do przygotowywania zup i sosów, które potrzebują powolnej obróbki cieplnej przez dłuższy czas, bez doprowadzania do wrzenia; wykrywanie naczynia – funkcja identyfikuje, gdzie stoi naczynie i uaktywnia odpowiednie kontrolki.

Co więcej, eleganckie sterowanie za pomocą slidera, pozwala użytkownikowi na prosty wybór temperatury przesuwając palcem po panelu dotykowym.

Smeg, wiodący producent urządzeń prezentujących najlepszą kombinację dizajnu i technologii, znowu udowodnił, że potrzeby współczesnego świata nie są mu obce.

Płyty gazowo-indukcyjne dostępne w kolekcji Dolce Stil Novo:

PM6621WLDR – 60 cm, wykończenie w kolorze miedzianym

PM6721WLDR – 75 cm, wykończenie w kolorze miedzianym

PM6912WLDR – 90 cm, wykończenie w kolorze miedzianym

PM6621WLDX – 60 cm, wykończenie w kolorze stali nierdzewnej

PM6721WLDX – 75 cm, wykończenie w kolorze stali nierdzewnej

PM6912WLDX – 90 cm, wykończenie w kolorze stali nierdzewnej

Płyty gazowo-indukcyjne dostępne w kolekcji Classica:

PM3621WLD – 60 cm

PM3721WLD – 75 cm

PM3912WLD – 90 cm