Logo Smeg

PRZEDSTAWIAMY NOWE BIAŁE PŁYTY INDUKCYJNE SMEG

28/11/2016

Świat dizajnu ustalił nowe zasady - biały stał się modnym kolorem  w sprzętach gospodarstwa domowego. Smeg, lider w łączeniu świetnych rozwiązań technologicznych z wysoką estetyką, prezentuje najnowsze płyty indukcyjne SIM662DW i SIM693DW. Urządzenia są niezwykle zaawansowane technologicznie, wyjątkowo stylowe i całkowicie białe. Mają jedynie 5 mm grubości, co pozwala na ich perfekcyjne wpasowanie w blat kuchenny: mogą być zamontowane standardowo lub na równi z blatem, więc strefy grzejne zdają się znikać i łączą się w czystą i gładką powierzchnię.

Serigrafia jest również biała i stwarza wyrafinowany efekt, który dzieli płytę na prostokątne strefy MultiZone, na których możesz gotować. Strefy te pozwalają na używanie płyty w bardziej elastyczny sposób, ponieważ nie ma ustalonej ilości garnków czy patelni, z których można korzystać jednocześnie.

Model o szerokości 60 cm jest wyposażony w dwie strefy MultiZone, a model o szerokości 90 cm posiada trzy te strefy. Funkcje specjalne pozwalają na osiągnięcie wymaganego poziomu mocy dostosowanego do poszczególnych typów gotowania: Funkcja roztapiania pozwala na powolne roztapianie delikatnych produktów, takich jak masło czy czekolada, bez utraty smaku. Utrzymywanie potrawy w cieple to must-have, gdy goście spóźnią się na kolację. Pozwala na utrzymanie właściwej temperatury  ugotowanych wcześniej składników, bez obawy przed ich przypaleniem. Funkcja gotowania na niskim poziomie mocy jest przydatna, gdy potrwa wymaga powolnego gotowania np. zupy i sosy. W tym trybie składniki będą się gotowały ale nie będą wrzały, nie przypalą się i nie będą przywierać do dna naczynia. Z funkcją inteligentnego wykrywania naczynia płyta identyfikuje miejsce, gdzie umieszczony jest garnek bądź patelnia i natychmiast uruchamia odpowiedni tryb. Płyta wyposażona jest w sterowanie Touch Control - w tym suwak, dzięki któremu wybór pożądanej mocy stanie się bardzo płynny.