Logo Smeg

SMEG PREZENTUJE KOLBOWE EKSPRESY DO KAWY

02/01/2017W końcu stało się możliwe, aby cieszyć się tradycją włoskiej kawiarni w swoim domu: aromat prawdziwego espresso, smak kremowego cappuccino lub pysznego latte, wszystko przygotowane w zaciszu własnej kuchni. Z nowym ekspresem do kawy Smeg, który rozszerza kolekcję 50`s Style, tradycyjna włoska kawa jest dostępna w każdym domu, ciesząc podniebienia prawdziwych miłośników espresso.

Macchina per caffè espresso Smeg

Smeg, lider w branży sprzętu gospodarstwa domowego dobrze zna upodobania miłośników kawy. Dzięki temu nowemu urządzeniu, będą mogli zrelaksować się i cieszyć smakiem prawdziwej, włoskiej, mielonej kawy. W ekspresie do kawy Smeg można używać zarówno kawy mielonej, jak i saszetek E.S.E, co pozwala miłośnikom kawy na wybór ich ulubionego sposobu wypalania ziaren i zabrania do domu prawdziwego smaku i aromatu espresso.

Nowy ekspres do kawy Smeg wyróżnia się innowacyjnym systemem grzewczym Thermoblock, dzięki któremu ekspres szybciej się nagrzewa i zapewnia najlepszą temperaturę parzonej kawy. Z ciśnieniem 15 barów, nowy ECF01 gwarantuje najlepsze rezultaty zaparzania espresso.

System Cappuccino, który polega na odpowiednim zmieszaniu pary, wody i mleka, zapewnia delikatną, kremową piankę, co pozwala na przygotowanie perfekcyjnego cappuccino w domu. Możliwość usunięcia dolnej tacy umożliwia podstawienie wysokich kubków dzięki czemu ECF01 staje się wyjątkowo wszechstronny.

Macchina per caffè espresso

Smeg zaprojektował nowy ekspres do kawy tak, aby stał się ikoną stylu, nie zapominając o zachowaniu najwyższej jakości i wysokiej wydajności. Lśniący korpus jest dostępny w kolekcji kolorów Smeg 50`s Style – kremowym, czerwonym, czarnym i pastelowym niebieskim – podczas, gdy dolna taca oraz podgrzewacz filiżanek są wykonane ze stali nierdzewnej, a podstawa jest chromowana co czyni urządzenie prawdziwie stylowym. Dzięki przyciskom na przednim panelu kontrolnym urządzenie jest szybkie i proste w użyciu. Ekspres kolbowy Smeg stanie się Twoim najlepszym przyjacielem, gdy przyjdzie pora na chwilę relaksu. 

Macchina per caffè Espresso

Smeg łączy dizajn i technologię od ponad 65 lat, aby tworzyć urządzenia gospodarstwa domowego, które są znane na całym świecie ze swojego włoskiego charakteru.