Logo Smeg

NOWA KOLEKCJA KUCHNI SMEG MIENI SIĘ KOLORAMI PORTOFINO

05/12/2016


Cucina Portofino - Smeg

Smeg prezentuje nową kolekcję kuchni wolnostojących. Nowa linia czerpie inspiracje z kolorów słynnego włoskiego miasteczka, dzięki czemu stanie się romantycznym i radosnym miejscem, prawdziwym sercem domu. Portofino, otoczone oliwnymi drzewkami, zachwyca ferią barw odbijających się w lazurowych wodach zatoki. Miasteczko jest głównym celem podróży, dla każdego kto poszukuje zarówno piękna jak i autentyczności. Prawdziwe piękno tego miejsca składa się z jego kolorów, zapachów oraz otaczającej go natury.

Kolekcja Portofino jest dostępna w 8 kolorach: źółtym, oliwkowym, czerwonym, pomarańczowym, stali nierdzewnej, antracytowym, czarnym i białym. Każdy kolor odzwierciedla jaskrawe odcienie miast i wiosek położonych wzdłuż włoskiego wybrzeża.

Nowa linia Portofino została zaprezentowana na targach Eurocucina 2016. Projekt idealnie łączy zaawansowaną technologię i dbałość o szczegóły. Te wszystkie elementy nadają otoczeniu zarówno wysoką jakość, jak i funkcjonalność.
Kuchnia wolnostojąca Portofino cechuje się innowacyjną 126 l pojemnością. Zaokrąglone rogi oraz płaskie powierzchnie sprawiają, że kuchnia jest idealnie izolowana, dzięki czemu urządzenie posiada najlepszą wydajność energetyczną na rynku, czyli klasę A+. Piekarnik wyposażony jest w 3 wentylatory, które znacznie podnoszą wydajność. Temperatura jest taka sama w każdej częsci wnętrza piekarnika, co pozwala na przygotowywanie potraw na 3 poziomach jednocześnie.


Cucina Portofino - Smeg

Duży i intuicyjny wyświetlacz LCD wspiera użytkownika podczas całego procesu gotowania. Piekarnik jest wyposażony w 20 programów automatycznych. Drzwi piekarnika posiadają system Silent Close, dzięki czemu zamykają się płynnie i cicho, bez potrzeby ich dociskania. Wnętrze piekarnika jest oświetlone, zapewniając perfekcyjną widoczność na wszystkich 5 poziomach.

Linia Portofino jest dostępna w wersji z czyszczeniem parowym oraz pirolitcznym. Do wyboru również wersja z płytą indykcyjną bądź gazową, wyposażoną w wyjątkowo wytrzymałe żeliwne ruszta.

Cucina Portofino - Smeg

Portofino to urządzenie wysokiej jakości. Stawiając na kreatywność, dizajn oraz funkcjonalność, projektanci Smeg po raz kolejny oddali charakter stylu Made in Italy.