Logo Smeg

KUCHNIE SMEG TR90 Z KOLEKCJI VICTORIA

28/07/2014

Kuchnie wolnostojące Smeg z kolekcji Victoria doskonale łączą w sobie tradycyjną estetykę z wyjątkową funkcjonalnością. Inspirowane pierwszym modelem „Elizabeth”, kuchnie te posiadają klasyczne wzornictwo, skupiając na sobie uwagę w każdym pomieszczeniu kuchennym.

Z przyjemnością informujemy, iż została rozszerzona kolekcja Victoria o model TR90 o szerokości 90 cm. Główną zaletą TR90P (kolor kremowy) i TR90BL (kolor czarny) jest to, iż jedna komora piekarnika elektrycznego, która ma szerokość 90 cm. Komora o łącznej pojemności 126 litrów zapewnia miejsce na duże rodzinne posiłki, które można przygotowywać jednocześnie.

Kuchnia została wyposażona w 8 różnych funkcji pieczenia, włącznie z funkcją termoobiegu. Cyrkulacja gorącego powietrza zapewnia jego równomierne rozłożenie w komorze piekarnika oraz gwarantuje, że zapachy nie przenikają się. Co więcej, komora piekarnika została pokryta specjalną emalią łatwoczyszczącą Ever Clean, która pozwala na bardzo proste utrzymanie jej w nieskazitelnej czystości.

Pięciopalnikowa płyta gazowa kuchni TR90 została wyposażona w ultraszybkie palniki, a także ruszty żeliwne. Natomiast poniżej piekarnika znajduje się szuflada o szerokości 90 cm, posiadająca wystarczającą ilość miejsca do przechowywania garnków i naczyń do gotowania. Kuchnie z kolekcji Retro 50’s dają możliwość połączenia ich z innymi urządzeniami z zaprojektowanymi w tym samym stylu, nadając stylowa ciągłość w całej kuchni.