Logo Smeg

ZŁOTA IKONA DIZAJNU SMEG FAB28RDG

06/10/2014

ZŁOTA IKONA DIZAJNU: FAB28RDG

Chłodziarko-zamrażarka FAB28RDG została całkowicie pokryta kolorem najcenniejszego metalu ze wszystkich - złota, wyrafinowanego kruszcu, który od zawsze fascynował i podbijał ludzkie dusze. Jest prawdziwym klejnotem, który olśniewa złotym światłem. Logo Smeg zostało wykonane z kryształków SWAROVSKI ELEMENTS, które są nakładane ręcznie, jeden po drugim, co gwarantuje wyjątkowość i nieszablonowość produktu.

FAB28RDG to nie tylko wyjątkowo piękny wygląd zewnętrzny, ale również chłodziarko-zamrażarka cechująca się wydajnością oraz zastosowaniem nowoczesnych technologii. Urządzenie występuje w klasie efektywności energetycznej A++, gwarantując niskie zużycie energii oraz poszanowanie dla środowiska naturalnego. Przy 60 cm szerokości i 151 cm wysokości, pojemność wewnętrzna wynosi aż 256 litrów (brutto).  We wnętrzu FAB28RDG znajdują się 3 półki szklane o regulowanej wysokości, 1 półka szklana przymocowaną na stałe, 1 półka chromowana na butelki oraz 1 szuflada na warzywa i owoce. Natomiast na drzwiach znajdują się balkoniki, dwa z nich o regulowanej wysokości, gdzie można przechowywać różnego rodzaju butelki.

Ekskluzywna złota chłodziarko-zamrażarka wchodzi w skład szerokiej gamy produktów Smeg Retro 50’s. Wszystkie produkty z tej wyjątkowej kolekcji można zobaczyć na oficjalnej stronie www.smeg.pl. Natomiast wybrane modele można obejrzeć w showroomie Smeg Polska przy ulicy Cybernetyki 9 w Warszawie.