Logo Smeg

EUROCUCINA 2018: SMEG PRZEDSTAWIA INNOWACJE I DIZAJN

W tym roku Smeg ponownie był gwiazdą Eurocucina 2018!

20/04/2018

Smeg zawsze uczestniczy w największych targach dizajnu wnętrz i kuchni, Eurocucina, które odbywają się w Mediolanie, podczas targów Salone del Mobile.

Odwiedzający mogli podziwiać wiele nowych produktów Smeg rozmieszczonych na stoisku mającym ponad 800 m2. Większą część stoiska zajmowały ekspozytory sprzętów do zabudowy – najnowszej generacji piekarniki, chłodziarki do wina, w pełni wyposażone szuflady (do podgrzewania naczyń, sommeliera, z przyprawami), płyty gazowe i indukcyjne, blast chillery, ekspresy do kawy i zmywarki.

Pomiędzy nowościami pokazanymi na stoisku były nowa kolekcja Linea oraz Dolce Stil Novo.

Pięknie zaaranżowana, otwarta przestrzeń stoiska smeg została zainspirowana naturalnymi materiałami, prostymi liniami, ziołami, pięknym jaśminem, bluszczem i przyciągającymi wzrok stokrotkami.

Na tle ogromnej ściany z ziół odwiedzający mogli podziwiać najnowszą i najbardziej zaawansowaną technologicznie kolekcję kuchni wolnostojących Portofino – których dizajn zainspirowany był kolorami słynnego portowego miasta.

Kolejną innowacją, jaką można było podziwiać na stoisku były najnowszej generacji urządzenia z funkcją WiFi, które mogą być programowane z wykorzystaniem wkrótce dostępnej aplikacji SmegConnect App.

Ekspozycja Smeg nie byłaby kompletna bez pomocy kolorów. Zaprezentowana została nowa kolekcja urządzeń stworzonych przy współpracy z duetem Doce&Gabbana – kuchnie wolnostojące, okapy, lodówki oraz ekskluzywne małe AGD.

Od 70 lat Smeg jest wiodącą marką w produkcji sprzętów gospodarstwa domowego będących ikonami dizajnu i hołdem dla stylu „Made in Italy”.