Logo Smeg
SFP140 - ESTETYKA LINEA

Linea

Prosty i symetryczny styl, który najlepiej wykorzystuje miejsce przeznaczone na urządzenie.

PV164CN - ESTETYKA LINEALinia wzornicza Linea zawiera ogromną liczbę produktów opracowanych przez własne studio projektowe Smeg. Charakteryzują się one ergonomią i wyważonym podejściem do projektowania urządzeń.

Piekarniki elektryczne, kompaktowe, kuchenki mikrofalowe, urządzenia do gotowania na parze, płyty grzewcze, ekspresy do kawy, zlewozmywaki i okapy - wszystkie wyróżniają się minimalistycznym stylem i optymalnym wykorzystaniem zajmowanego miejsca. Na szczególną uwagę zasługują uchwyty, przezroczyste pokrętła, sterowanie dotykowe , oraz niezwykłe wykorzystanie szkła. To właśnie poprzez połączenie szkła ze stalą nierdzewną Smeg interpretuje najnowsze trendy projektowania.

Nie należy również pomijać wysokiej wydajności i nowoczesnej technologii tych urządzeń. Na przykład: piekarniki o największej na rynku pojemności, które umożliwiają oszczędność energii do 20% w porównaniu do urządzeń klasy A, palniki gazowe o dużej wydajności, oraz nasze niezwykle wszechstronne i w pełni automatyczne ekspresy do kawy, które pozwalają na przygotowanie w zaciszu własnego domu kawy, cappuccino i gorących napojów o smaku godnym najlepszych kawiarni.

Zobacz wszystkie produkty z linii stylistycznej Linea>