Logo Smeg

Gotowanie z Smeg

Z dedykacją dla entuzjastów gotowania


Niektóre smaki definiują sobą istotę miejsc, z których pochodzą. Odnosi się to również do firmy Smeg, która mieści się między regionem Emilia i prowincją Mantua, gdzie miłość do gotowania niezmiennie stanowi integralną część całej historii. Rzeczywiście, to zamiłowanie do dobrego jedzenia i znajomość sztuki kulinarnej doprowadziło do powstania AGD, z którego prawdziwi szefowie kuchni byliby dumni.

Jak w laboratorium, połączenie składników naszej pamięci, doświadczeń i intuicją z uczuciami dla naszych bliskich i nas samych, pozwala przekształcić przygotowywania posiłków na tworzenie i eksperymentowanie z gustami i stylem życia. Dlatego ważne jest, żeby każdy kto gotuje mógł znaleźć sposób wyrazu dla swojej inwencji twórczej przy użyciu takiego sprzętu gospodarstwa domowego, który zapewni przygotowanie najlepszych interpretacji zarówno tradycyjnych potraw jak i najbardziej zaawansowanych i innowacyjnych receptur.

Będąc świadkiem i w pełni potwierdzając, stopień w jakim ceni się kulturę kulinarną Włoch, Smeg opracował wybór przepisów, które zadowolą nawet najbardziej wyrafinowanych smakoszy.