Logo Smeg

Nagrody I Wyróżnienia

Dzięki głębokiemu zrozumieniu estetyki i jakości swoich urządzeń, Smeg na przestrzeni lat otrzymał wiele ważnych nagród i wyróżnień wiodących instytucji i czasopism międzynarodowych

• Modena Domotics Competition: W 2007 w Modenie Smeg wygrał konkurs za budynek swojej siedziby, został on uznany za jeden z najbardziej innowacyjnych budynków we Włoszech, dzięki zastosowaniu inteligentnego zarządzania zużyciem energii , co jest praktycznym przykładem polityki zrównoważonego rozwoju.

• Międzynarodowa Nagroda „Dedalo i Minosie”: W 2008 roku Smeg wygrał konkurs, organizowany przez włoskie stowarzyszenie profesjonalnych architektów ALA- Assoarchitetti za projekt architektoniczny siedziby firmy.

• Nagroda Wallpaper Design: W 2009, piekarnik i płyta grzewcze z linii stylistycznej Newson, otrzymały nagrodę Najlepszego Produktu w konkursie tego sławnego międzynarodowego magazynu.

• Nagroda Good Design: W 2010 roku, Chicago Athenaeum Museum (muzeum architektury i projektowania) oraz Europejskie Centrum Architektury Sztuki Projektowania i Studiów Miejskich wyróżniły Smeg nagrodą za piekarniki i płyty grzewcze z linii stylistycznej Newson.

• Nagroda „Good Design”:  w 2012, nasza „koncepcyjna” płyta gazowa PVB750-2E  została wyróżniona nagrodą „Good Design” przez Chicago Athenaeum Museum (muzeum architektury i projektowania) oraz European Centre for Architecture Art Design and Urban Studies  (europejskiego centrum designu architektury i urbanistyki).