Logo Smeg

Dolce&Gabbana i Smeg „Frigorifero d’Arte”

Dolce&Gabbana i Smeg ponownie połączyły swoje siły, a owocem tej współpracy jest specjalna, limitowana edycja kultowych lodówek FAB28, prawdziwych dzieł sztuki. Te dwie znane marki, choć reprezentują inne obszary działania, zostały zjednoczone silnymi wartościami i tradycją doskonałości stylu „Made in Italy” – mając to samo pochodzenie i nawiązując do tradycji, w kreatywny i umiejętny sposób połączyły epoki, różne specjalności oraz wrażliwość estetyczną.

Rezultatem tego partnerstwa jest wyjątkowa chłodziarka Smeg FAB28, która została zaprezentowana w unikalnym stylu Dolce&Gabbana. Na każdej chłodziarce przedstawione są obrazy stworzone przez sycylijskich artystów: cytryny, symbol trinacria, koła od wozu, średniowieczni rycerze oraz sceny bitew – wszystkie charakterystyczne elementy teatru lalek i tradycyjnych, sycylijskich wozów, jak również stylu Domenico Dolce i Stefano Gabbana. Dodatkowo każdy produkt został upiększony klasycznym motywem kwiatowym.

Tych 100 ekskluzywnych chłodziarek – rezultat innowacji oraz niezwykłej dbałości o szczegóły – to jedyne w swoim rodzaju produkty, które łączą jakość i technologię Smeg oraz kreatywność i mistrzowski kunszt Dolce&Gabbana.

PROJEKT

Dwa światy – mody i dizajnu, spotkały się i połączyły, aby stworzć niepowtarzalne chłodziarki z wyjątkowymi dekoracjami ukazującymi historię Włoch.

ARTYŚCI

 

Wyjątkowo utalentowani sycylijscy artyści dzięki swojej pasji, niezwykłej kreatywności i przywiązania do kraju przekształcili chłodziarki w unikalne interpretacje sycylijskiego folkloru.