Logo Smeg
Dolce Stil Novo | Smeg PL

Dolce Stil Novo

W projekcie łączącym przeciwieństwa ciemność staje się światłem, funkcjonalność splata się z estetyką, a dizajn łączy się z innowacyjnością, dzięki czemu produkty z tej kolekcji stają się centralnym punktem otoczenia, w którym się znajdują. Dolce Stil Novo tworzą następujące produkty: piekarniki elektryczne z czyszczeniem pirolitycznym oraz parowym, ekspresy do kawy, piekarniki elektryczne z funkcją pary, piekarniki elektryczne z funkcją mikrofali, chłodziarki na wino, szuflada do podgrzewania naczyń, szuflada sommelier’a, płyty indukcyjne i gazowe oraz okapy kuchenne.

Cechami wyróżniającymi nową kolekcję są zastosowanie najwyższej jakości materiałów i kolorów. Co więcej, wyjątkowa gra świateł podkreśla jej formę oraz wysublimowane detale, a przede wszystkim eleganckie wykończenia w kolorze miedzianym bądź stali nierdzewnej. Stają się one motywem przewodnim całej linii.

Jeśli język wzornictwa przyzwyczaił nas do związku pomiędzy technologią i minimalizmem rozumianym jako chłodny rygor, kolekcja Dolce Stil Novo nadaje temu określeniu nową interpretację: minimalistyczne wzornictwo urządzeń jest niezwykle eleganckie i przyciągające wzrok, by później, podczas obsługi ujawnić swoją zawartość technologiczną. Jak zwykle w tradycji dizajnu Smeg, nowy estetyczny koncept kolekcji Dolce Stil Novo łączy zaawansowane technologicznie rozwiązania z łatwością użytkowania.

Odkryj wszystkie produkty Dolce Stil Novo