Logo Smeg

PRZEDSTAWIAMY NOWE OKAPY Z KOLEKCJI 50'S STYLE

Please only use this tool to share the page you are interested in. To ask a question or request information please use the relevant form on the contacts page.

Czerpiąc inspiracje z imponujących kształtów kolekcji Smeg 50`s Style, nowe okapy kuchenne będą pięknym i odważnym uzupełnieniem każdej kuchni.

06/06/2016

Okapy są dostępne w kolorze czarnym, czerwonym, kremowym i białym. Idealnie współgrają z urządzeniami z kolekcji 50`s Style, włączając w to drobny sprzęt kuchenny oraz kultowe chłodziarki FAB. Nowe urządzenia w stylu retro stają się kolejnym elementem, który w wyjątkowy sposób wzbogaci przestrzeń kuchenną.

Okapy cechują się wysoce wydajnym 280 W silnikiem, automatycznym wyłącznikiem, wymiennym filtrem oraz 324W mocą przyłączeniową. Mają 3 prędkości pracy oraz tryb intensywny aby sprostać potrzebom najbardziej wymagających użytkowników.

Do okapów dołączony jest pilot zdalnego sterowania, który pozwala na wygodne sterowanie urządzeniem. Po więcej informacji zapraszamy na stronę: http://www.smeg.pl/product/kfab75rd/